Skip to main content

Ajans West olarak fuar ve etkinlik yönetimi alanındaki uzmanlığımız ile sizlere fuar hostesi ve hostu, çevirmenlik, catering ve stand tasarım servisleri başta olmak üzere birçok başlıkta kurumsal hizmetler sunuyoruz.

Temelleri 2010 yılına dayanan, kadınların öncülüğünde kurulan markamızla iş dünyasının karmaşık taleplerini anlıyor ve bu talepleri karşılamak için yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Dünyanın her köşesindeki uluslararası fuar ve etkinliklere kesintisiz, kaliteli hizmet sunuyor, fuar ve etkinliklerinizden aldığınız verimi en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Nitelikli hizmetlerimiz ile etkinliklerinizi dünya çapında bir deneyime dönüştürün.
Her Proje/Fuar Bizim İçin Özeldir

Japonya’dan Fransa’ya, İsviçre’den Almanya’ya kadar farklı coğrafi konumlarda fuar ve etkinliklere giden firmalarımıza hizmet vermek, kültürel farklılıkları ve iş gerekliliklerini anlama konusunda geniş bir deneyim gerektirir. Bizim için her müşteri benzersizdir ve her proje, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde tasarlanır.

Kusursuz İşbirliği için İhtiyacınız Olan Her Şey

Ticari fuarlar ve etkinlikler işletmeler için önemli fırsatlar sunuyor ancak aynı zamanda önemli sorumlulukları da birlikte getiriyor. Yanlış bir çevirmen, kusurlu bir stand tasarımı ya da yetersiz catering servisi, aylar süren fuar hazırlıklarını baltalayabilir. Bu nedenle Ajans West olarak hizmetlerimizi en yüksek standartlarda sunmayı garanti ediyoruz. Her aşamada, her detayda kusursuzluğu hedefliyor, müşterilerimizin etkinliklerini başarıyla sonuçlandırmasını sağlıyoruz.

Bizim İçin Önemlisiniz

Müşterilerimiz işimizin merkezindedir. Sizin başarınız bizim başarımızdır. Müşterilerimizin her birinin etkinliklerini titizlikle yönetiyor, onların benzersiz gereksinimlerine özel çözümler sunuyor ve etkinliklerinin kusursuz gittiğine emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizimle çalıştığınızda profesyonellik, güvenilirlik ve yaratıcı çözümler bulacaksınız.

Tarihçemiz

15.07.2015 tarihinde 400 TL sermaye ile kurulan Ajans West Fuar ve Organizasyon Hizmetleri tam anlamı ile kadın elinin değdiği bir şirket.

Bir kadın girişimcinin hayali ile başlayan markamızın yolculuğu zaman içinde Türkiye sınırlarını aştı, yurt dışında da kendisine aktivite alanları yarattı.

İlerleyen süreçte ekibimize yine bir kadın girişimci, çalışma ortağı olarak katıldı ve sonrasında tüm yönetimin kadınlarca yürütüldüğü güncel durumuna evrildi. Yetenekli ekibi ile entelektüel birikimini güçlendiren markamız, Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde sunduğu kapsamlı hizmet ile şirketlerin en güçlü çözüm ortağı oldu.

2015’te başlayan yolculuğumuz, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği temel alarak yeni hedeflerine yürüyor.

Misyonumuz

Markaların müşteri deneyimi yolculuğundaki en güçlü çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

Dünyanın en büyük ve en çok önerilen fuar ve etkinlik yönetimi markası olmak.

Değerlerimiz

Bizimle çalıştığınızda profesyonellik, güvenilirlik ve yaratıcı çözümler bulacaksınız.
Sürekli Gelişim
Takım Çalışması
Evrensellik